Odkryj niesamowitą rozrywkę w Dolby

Aby uzyskać dostęp

1. zainstaluj aplikację*

a) dla urządzeń z systemem iOS: LINK 

b) dla urządzeń z systemem Android: LINK

2. utwórz konto w aplikacji Dolby XP – użyj kodu 1275

* Aby oglądać treści w Dolby Vision i Dolby Atmos, potrzebujesz urządzenia mobilnego, laptopa lub zestawu kina domowego z obsługą Dolby Vision i Dolby Atmos. Odwiedź naszą stronę pomocy (LINK DO STRONY), aby uzyskać więcej informacji.

Dowiedz się, jak zanurzyć się w ulubionej muzyce, filmach, programach telewizyjnych i grach wideo.

Dolby XP to aplikacja tylko dla zaproszonych użytkowników, dzisiaj udostępniona specjalnie dla Ciebie. Prezentuje wrażenia Dolby Vision®i Dolby Atmos®we wszystkich kategoriach rozrywki.

Co to jest Dolby Atmos?

Dolby Atmosna nowo odkrył sposób tworzenia i doświadczania rozrywki, umożliwiając twórcom na całym świecie umieszczenie każdego dźwięku dokładnie tam, gdzie chcą, aby uzyskać bardziej realistyczne i wciągające wrażenia dźwiękowe.

Niezależnie od tego, czy grasz, oglądasz ulubiony film lub program, czy słuchasz tego nowego utworu w kółko, Dolby Atmos przeniesie Cię w przestrzenne wrażenia dźwiękowe, które wciągają Cię głębiej, dzięki czemu słyszysz więcej i czujesz więcej.

Dlaczego Dolby Atmos?

Pionierskie niezapomniane wrażenia dźwiękowe.

Dolby Atmos usuwa ograniczenia twórczej ekspresji dla artystów, tworząc przestrzenne wrażenia dźwiękowe, które stawiają Cię w centrum rozrywki.Emocje, których nie chcesz ominąć.

Emocje, których chcesz doświadczyć

Niezależnie od tego, czy oglądaszwielki hit, grasz w najgorętszą nową grę, czy słuchasz albumu, który właśnie został opublikowany, zajrzyj do swoich popularnych platform i usług, aby znaleźć wszystkie najnowsze wydania w Dolby Atmos.

Najlepszy możliwy dźwięk z kina do Twoich słuchawek

Dolby Atmos automatycznie dostosowuje się do Twojego urządzenia audio i systemu, zapewniając dźwięk przestrzenny, którego nie oczekiwałeś.

Co to jest Dolby Vision?

Dolby Visionumożliwia twórcom wizualnym dodanie większej głębi, niesamowitego kontrastu i większej liczby kolorów niż marzyłeś, w filmach, programach telewizyjnych i grach, które kochasz.

Odblokowuje pełny potencjał technologii HDR, dynamicznie optymalizując jakość obrazu w oparciu o Twoją usługę, urządzenie i platformę, aby za każdym razem dostarczać hipnotyzujących efektów wizualnych.

Dlaczego Dolby Vision?

Zobacz każdy szczegół

Uchwyć niuanse w każdej scenie, od oglądania emocji zmieniających się na twarzy bohatera na ciemnym, nocnym ujęciu, po unikanie prześwietlonych szczegółów w jasnej, oświetlonej słońcem scenie.

Zoptymalizowany dla każdej sceny i każdego ekranu

Dolby Visionzapewnia niezmiennie oszałamiające kolory i kontrast na każdym urządzeniu z obsługą Dolby, od przebojów filmowych po najnowsze gry.

Technologia zapewniająca najlepszy w swojej klasie obraz

Wiodące studia i najlepsi producenci urządzeń zwracają uwagę na Dolby Vision, tworząc i dostarczając rozrywkę o niezrównanych wrażeniach wizualnych.

ORGANIZATORZY:

Dolby Poland

Logo organizatora
 • REJESTRACJA:
  Wymagana
 • LINK: Dolby Noc Innowacji 2022
 • WSTĘP:
  Bezpłatny
 • LOKALIZACJA:
  W Internecie
 • DATA:
  22.10.2022
 • GODZINA:
  17:00
 • PRZESTRZEŃ:
  Online
 • WIEK:
  Młodzież
  Dorośli
  Seniorzy
 • MIEJSCE:
  Strona internetowa organizatora
 • JĘZYK:
  Polski