Politechnika Białostocka zaprasza na Noc Innowacji 2022

Kliknij tutaj by przejść do wydarzenia

 

Politechnika Białostocka – wydziały bez tajemnic

Film obejrzeć można TUTAJ

31 kierunków. 6 wydziałów. 7 000 studentów. Niemal 60 kół naukowych. 630 nauczycieli akademickich. Politechnika Białostocka to miejsce, w którym wiedza łączy się z praktyką, a rozwój z pasją.

 

Koła naukowe – studenci z pasją

Film obejrzeć można TUTAJ

Politechnika Białostocka to niemal 60. kół naukowych.

Tu można zrealizować najbardziej szalone marzenie – sterować zaprojektowanym przez siebie łazikiem na Marsie albo w wolnym czasie oddawać się grom logicznym. Studiować pełną piersią i spotykać się z ludźmi o podobnych zainteresowaniach.

Kształcimy wspaniałych specjalistów, inżynierów, magistrów na kierunkach przyszłości – poszukiwanych na rynku pracy. Nasi studenci mają do dyspozycji nowoczesne narzędzia i pracownie wyposażone w unikalną aparaturę badawczą. To właśnie tam młodzi ludzie poznają, badają, eksperymentują, konstruują i zdobywają umiejętności od wybitnych nauczycieli akademickich. Jesteśmy uczelnią otwartą na twórcze myślenie, innowacyjne rozwiązania technologiczne i naukową ciekawość, dlatego wpieramy naszych studentów w tworzeniu niezwykłych projektów, które mają szansę zaistnieć w realu.

Studenci realizują swoje pasje w kołach naukowych, których różnorodność pozwoli każdemu znaleźć coś dla siebie.

Od lat rozwijamy współpracę z uczelniami partnerskimi na całym świecie, dzięki czemu możesz studiować za granicą, zdobywając wiedzę w międzynarodowym towarzystwie. Politechnika Białostocka to dwa kampusy położone w centrum miasta i pobliskim Kleosinie, które są bardzo dobrze skomunikowane z całym miastem. Sam Białystok położony w sercu Podlasia, to idealne miejsce do eksplorowania i ładowania „akumulatorów” dobrą energią.

Studia na naszej uczelni, to pewność, że poznasz świetnych ludzi, inspirujących wykładowców i zdobędziesz wykształcenie, które otwiera zawodowe możliwości.

 

ORGANIZATORZY:

Politechnika Białostocka

Logo organizatora