Wirtualny spacer po nowoczesnych laboratoriach Dolby

Kliknij tutaj, aby zacząć wirtualny spacer

 

DOLBY LABORATORIES dzięki przełomowym badaniom w dziedzinie naukaudiowizualnych, zmienia odbiór dźwięku i obrazu w wyjątkowe doświadczenia. Wrocławskie Centrum Badań i Rozwoju Dolby Poland tworzy technologie dźwiękowe, wizualne i głosowe, które przekształcają oblicze rozrywki i komunikacji w urządzeniach mobilnych, w kinie, w domu i w pracy.

Sprawdź, jak wyglądają pomieszczenia, w których powstają najnowsze technologie Dolby!

 

Krystalicznie czysty dźwięk

Laboratorium Odsłuchu Krytycznego używane jest do subiektywnejocenyjakości dźwięku. W trosce o najwyższą jakość cyfrowego audio, w formacie Dolby Digital Plus™oraz Dolby AC-4, wytrenowani słuchacze Dolby Wrocław spędzają wiele godzin nad wychwytywaniem najdrobniejszych niuansów brzmienia.

Sprawdź jak zbudowane jest takie pomieszczenie i co się w nim znajduje!

 

Nowy wymiar rozrywki w Twoim domu

Dzięki Dolby Atmos® i Dolby Vision®Twoja ulubiona muzyka zabrzmi w niespotykany sposób, a film zaskoczy Cię głębią kontrastu i paletą barw. Dolby Atmos to ruchome obiekty dźwiękowe, które można precyzyjnie umiejscowić w przestrzeni. Pozwala to ożywić widowisko oraz dostarczyć nowych wrażeńmuzycznych otaczając widza niezwykle głębokim i pochłaniającym dźwiękiem. Dolby Vision –technologia HDR (High Dynamic Range) –to obraz o nieosiągalnym do tej pory kontraście, kolorze i jasności.

Odwiedź Laboratorium Telewizyjne i doświadcz spektakularnego dźwięku i obrazu, które już dziś możesz mieć w swoim domu

 

Laboratorium Technologii Kinowych

Jedna z niewielu okazji, aby odwiedzić kino od zaplecza. Technologie Dolby przenoszą wrażeniafilmowena kolejny poziom.      Kino Dolby Cinema®zostało zaprojektowane od podstaw, aby zapewnić najwyższej jakości dźwięk, obraz oraz otoczenie dla każdego filmu tak, abyś mógł stać się częścią opowieści.

Zobacz, jak działa i jak zbudowane jest najbardziej zaawansowane technologicznie kino na świecie!

 

Dolby.io APIs –jedna platforma, nieograniczone możliwości

Mając za sobą dziesięciolecia doświadczenia w przetwarzaniu sygnału dźwiękowego, wiemy wiele o wysokiej jakości dźwięku i obrazu. Niezależnie od tego, czy chcesz stworzyć aplikację komunikacyjną, rozwiązać problem słabej jakości dźwięku w nagraniach, czy przekonwertować formaty multimediów cyfrowych, mamy najlepsze w swojej klasie API, które pozwolą zrealizować każde z tych potrzeb w Twojej aplikacji.

ORGANIZATORZY:

Dolby Poland

Logo organizatora
 • REJESTRACJA:
  Niewymagana
 • LINK: Dolby Noc Innowacji 2022
 • WSTĘP:
  Bezpłatny
 • LOKALIZACJA:
  W Internecie
 • DATA:
  22.10.2022
 • GODZINA:
  17:00
 • PRZESTRZEŃ:
  Online
 • WIEK:
  Młodzież
  Dorośli
  Seniorzy
 • MIEJSCE:
  Strona internetowa organizatora
 • JĘZYK:
  Polski