24 listopada, 2020

Nowoczesne rozwiązania dla przedsiębiorców z okazji Black Friday i Cyber Monday

Płatności bezgotówkowe są coraz populatniejsze wśród Polaków. Dlatego większość przedsiębiorców powinna zaopatrzyć się w terminale płatnicze, które stały się dziś koniecznością w prowadzeniu biznesu. Z okazji Black Friday i Cyber Monday, eService przygotował dwie propozycje dla osób poszukujących korzystnych ofert na terminale lub nowoczesnego rozwiązania eCommerce, zapewniającego bezpieczne płatności dla sklepu internetowego, usług, hotelu czy restauracji.

Specjalna oferta jest skierowana do nowych i obecnych klientów eService, czyli do wszystkich, którzy chcą zmienić dostawcę usług płatniczych, zamówić nowe lub dodatkowe terminale płatnicze albo nowoczesne rozwiązania ułatwiające przyjmowanie płatności przez internet. Aby z nich skorzystać, wystarczy pomiędzy 23 a 30 listopada 2020 r. odwiedzić stronę www.bezgotowki.pl/cyber-monday i przesłać zgłoszenie za pomocą niezobowiązującego formularza kontaktowego.

Do wyboru są dwie oferty, z których można wybrać jedną lub skorzystać z obu.

Pierwsza jest szczególnie atrakcyjna dla przedsiębiorców, którzy nie spełniają wymogów niezbędnych do otrzymania dofinansowania w Programie Polska Bezgotówkowa (www.bezgotowki.pl), to znaczy posiadają lub w ciągu ostatnich 12 miesięcy posiadali terminal płatniczy. W ofercie eService na Cyber Monday mogą wydzierżawić terminale płatnicze i otrzymać specjalną zniżkę w opłacie za wynajem. Dzięki niej przez pierwsze cztery miesiące umowy zapłacą równowartość tylko jednej opłaty miesięcznej. Oznacza to, że koszt dzierżawy terminali w ciągu pierwszych trzech miesięcy wyniesie 0 zł.

Druga oferta zainteresuje z pewnością wszystkich przedsiębiorców rozpoczynających lub chcących rozszerzyć swoją sprzedaż przez internet. Z okazji Cyber Monday mogą zamówić wygodne i niezawodne rozwiązania płatnicze dla eCommerce, świadczone za pomocą nowoczesnej bramki płatniczej eService. W promocji otrzymają je bez opłat abonamentowych i z bezterminowo obniżoną prowizją:

  • do 0,99% wartości transakcji realizowanych za pomocą wszystkich krajowych kart płatniczych oraz systemów: BLIK, PayBylink, ApplePay, GooglePay i MasterPass;
  • do 2% wartości transakcji realizowanych kartami zagranicznymi lub kartami biznesowymi.

Autor wpisu / Partner wpisu:
Biuro Prasowe eService

Rodzaj treści: Artykuł,
Autor wpisu / Partner wpisu: