2 października, 2021

Nowy program „Odkrywając wielkie marki: cyfrowa rewolucja” na Discovery Channel

W sobotę o 19.30 w dniu 2.10.2021 na Discovery Channel, z okazji 3. edycji Digital Festival, startuje nowa seria „Odkrywając wielkie marki: cyfrowa rewolucja”, która przybliża wiedzę na temat nowych technologii społeczeństwu. Kolejne odcinki będą pojawiać się w soboty o 19.30.

Ludzie boją się rzeczy, których nie znają. To bardzo naturalna reakcja i właśnie ten program pomoże zrozumieć widzom, dlaczego lękać się ich nie warto. Zmiany są dobre, wystarczy tylko poznać ich korzyści. Nowy program Discovery Channel przedstawi widzom wiedzę na temat nowych technologii.

Nowy program Discovery Channel przedstawi widzom pełen pakiet rzetelnej wiedzy na temat technologii 5G. Zobrazuje długofalowe korzyści dla zwykłego człowieka oraz całej społeczności, a także obali mity poprzez dokładne i jednocześnie przystępne wytłumaczenie jak działa ta technologia. Ponadto produkcja poruszy historię powstawania telewizji i Internetu. Wyjaśni czym jest refarming i dlaczego musi nastąpić? Dokładnie opisze działanie sieci komórkowych.

„Odkrywając wielkie marki: cyfrowa rewolucja” sprawnie i w pigułce przeprowadzi widza od tematyki pierwszych telefonów mobilnych przez wszystkie ich kolejne generacje. Wyjaśni czym są Smart Cities, dlaczego ten postęp jest konieczny i sprawi, że ułatwi nam wszystkim życie. 5G przynosi zmiany, owszem – często rewolucyjne, które silnie wpłyną na jakość naszej codzienności. Każda taka modyfikacja wywołuje lęk i nie ma w tym nic dziwnego. Ważne jednak, by na ten proces patrzeć nie tylko jak na szansę szybszego Internetu, ale też jak na technologię, która może nawet uratować życie.

By poznać więcej informacji o odcinku kliknij tutaj.

Rodzaj treści: Materiał Video,
Autor wpisu / Partner wpisu: Piotr Mieczkowski / Fundacja Digital Poland