24 lutego, 2021

Zobacz relację z Festiwalu Cyfryzacji

Inspirujące spotkania z nowymi technologiami, prawie 70 edukujących wydarzeń oraz 14 miast organizujących Noc Innowacji. Tak w skrócie wyglądała druga edycja Festiwalu Cyryzacji. Zapraszamy do obejrzenia podsumowania największej edukacyjno – technologicznej inicjatywy w Polsce.

Głównym celem Festiwalu Cyfryzacji jest przybliżenie społeczeństwu wiedzy na temat nowych technologii. To właśnie cyfrowe kompetencje pomogły nam się odnaleźć w nowej, pandemicznej rzeczywistości. Technologie to przede wszystkim ludzie, a ich rozwój sprzyja integracji społecznej i podnoszeniu jakości życia. Cieszymy się, że z takim przekazem udało nam się dotrzeć aż do 9 milionów Polaków poprzez media tradycyjne i cyfrowe.

Europejskie Dni Cyfryzacji

W trakcie czwartej edycji Swiss Digital Days wspólnie ze Szwajcarią, Szwecją, Serbią, Ukrainą oraz Liechtensteinem i miastem Wiedeń podpisaliśmypostanowiliśmy razem działać na rzecz promocji nowych technologii oraz szans, jakie daje społeczeństwu. W tym celu od 2021 roku w całej Europie równolegle organizowane będą Dni Cyfryzacji.

Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tak wspaniałej inicjatywy i wspólnie budować cyfrową Europę. Dlatego Festiwal Cyfryzacji zmienia nazwę na Digital Festival.

Zmieniamy nazwę, jednak nasz cel pozostaje ten sam – przybliżanie społeczeństwu wiedzy na temat cyfryzacji. Bo technologia jest dla wszystkich!

Zapraszamy do obejrzenia podsumowania drugiej edycji Festiwalu Cyfryzacji.

Festiwal nie mógłby się odbyć bez wsparcia Partnerów Strategicznych: VisaRingier Axel Springer Polskaplayer.plHuawei oraz T-Mobile Polska.

Dziękujemy również wszystkim Partnerom festiwalu: UPC PolskaStröer MediaPolpharmaSagePwC PolskaIdoSell ShopPlatforma Przemysłu PrzyszłościPOLSKA PRESS GRUPA.

Do zobaczenia już w październiku!

Autor wpisu / Partner wpisu:
Festiwal Cyfryzacji

Rodzaj treści: Artykuł,
Autor wpisu / Partner wpisu: